Apartamento Praia Do Futuro Bech Village
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Εξωτερική πισίνα |
| Ιδιωτική παραλία Παραλία | Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής | Αθλητικές δραστηριότητες Wind surfing Τραπέζια για Μπιλιάρδο Πίνγκ-πόνγκ |
| Σπα & Ευεξία Σπα και κέντρο ευεξίας Τουρκικό λουτρό Δωμάτιο με ατμόλουτρο | Κατάλληλο για παιδιά Παιδικό κλαμπ Παιδική πισίνα Παιδική χαρά Δωμάτιο παιχνιδιών | Κλιματισμός |
Το Apartamento Praia Do Futuro Bech Village Φορταλέζα 60 τ.μ. Βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από το Υδάτινο Πάρκο Itapariká. Αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια έχει τη δυνατότητα να υποδεχτεί 4 άτομα.
Οι επισκέπτες αυτού του διαμερίσματος μπορούν να επισκεφθούν την Παραλία Praia Do Futuro που είναι σε απόσταση 2 χλμ. Το κατάλυμα βρίσκεται σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από την παραλία. Η Φορταλέζα απέχει επίσης σχεδόν 2,1 χλμ. από το Apartamento Praia Do Futuro Bech Village.
Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, το διαμέρισμα διαθέτει μπανιέρα σπα, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επίσης, προσφερονται μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Για την εξυπηρέτησή σας, αυτό το κατάλυμα διαθέτει μικρή κουζίνα με ψυγείο και μαγειρικά σκεύη. Αυτό το διαμέρισμα παρέχει τουρκικά λουτρά, τούρκικο ατμόλουτρο και τούρκικο λουτρό για χαλάρωση και αναζωογόνηση. Στην περιοχή του Apartamento Praia Do Futuro Bech Village μπορείτε να κάνετε πινγκ πονγκ και μπιλιάρδο.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Πανεπιστήμιο της Fortaleza4,4 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Φορταλέζα Αεροδρόμιο17 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Ανελκυστήρας
- Κομμωτήριο
- Ανιχνευτές καπνού
- Πυροσβεστήρες
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Ξαπλώστρα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Σπα και κέντρο ευεξίας
- Σάουνα
- Τουρκικό λουτρό
- Δωμάτιο με ατμόλουτρο
- Κέντρο γυμναστικής
- Wind surfing
- Τραπέζια για Μπιλιάρδο
- Πίνγκ-πόνγκ
- Ρηχή πισίνα
Υπηρεσίες
- Πλύσιμο ρούχων
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
- Υπηρεσίες καταστημάτων
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Έπιπλα κήπου
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
- Παιδική πισίνα
- Παιδική χαρά
- Παιδικό κλαμπ
- Δωμάτιο παιχνιδιών
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το Apartamento Praia Do Futuro Bech Village;
Η τιμή κράτησης στο το Apartamento Praia Do Futuro Bech Village αποτελεί 91$. - ❓
Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το Apartamento Praia Do Futuro Bech Village;
Το το Apartamento Praia Do Futuro Bech Village παρέχει χώρος στάθμευσης. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το Apartamento Praia Do Futuro Bech Village;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apartamento Praia Do Futuro Bech Village.